İpsala ve çevresine hizmet veren firmamız günümüzde artan suç ve güvenlik ihlallerine karşın güvenlik sitemleri ihtiyaç haline gelmiştir. Özel konutlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları olmak üzere yaygın kullanım ağı bulunmaktadır. İpsala güvenlik kamerası sistemleri bu bölgede can ve mal güvenliğini korumada büyük rol oynar. İpsala güvenlik kamerası suç unsurunu ortadan kaldırmasa bile, olay ve zanlı tespiti için kullanılmaktadır.

İpsala güvenlik kamerası

İpsala Güvenlik Kamerası Kurulumu Sırasında Dikkat Edilecek Unsurlar

İpsala güvenlik kamerası sistemleri kurulumunda dikkat edilecek püf noktaları şu şekilde sıralandırılır.

1- İpsala Güvenlik sistemleri kurulumu teknik ve teknolojik detaylı bilgi gerektirdiğinden konusunda profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

2- Kurulacak alana ve kullanım amacına uygun kamera seçimleri ile kör nokta sayısı minimum seviyeye indirilmelidir. Son zamanlarda İpsala bölgesinde kör noktaları engellemek amacı için balıkgözü kamera ve panoramik lensler sıklıkla kullanılmaktadır

3- İpsala güvenlik kamerası suçluların kolaylıkla imha edebileceği, alçak tavana monte edilmemelidir.

4- Görüntü alınacak mekanın ışıklandırma bakımından uygun olması gerekmektedir. Görüntü almak için İpsala güvenlik kameralarının aydınlatmalara ve ya pencerelere doğrudan yönlendirilmemiş olması önemlidir.

İpsala güvenlik kamerası sistemleri

İpsala Box Güvenlik Kamerası

Box kameralar, ilk çıkan güvenlik sistemi türlerindendir. Standart görünümleri ile kolayca tanılan bu kameraların diğer İpsala bölgesi kameralarından ayıran özelliği farklı lenslerin kullanılmasına izin vermesidir. İpsala içerisinde kullanım amacınıza uygun olarak lens değişikliği yapabildiğiniz bu kameraları iç mekanda kullanımına uygundur. İpsala bölgesinde yaygın olarak ofis ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Hareket algısı olan ve net görüş özelliği ile box kameralar banka, üniversite, market, avm merkezleri güvenliği için oldukça fazla tercih edilir. İpsala Kamera sistemleri Net görüş ve zoom özelliği sayesinde net kasa görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tarama uygulamalarına elverişlidir.

İpsala güvenlik kamerası modelleri

İpsala CCtv Güvenlik Kamerası

İpsala ve çevresine hizmet veren firmamız CCtv'nin Türkçe karşılığı “kapalı devre televizyon sistemi” olarak geçmektedir. Bu kamera sisteminde farklı noktalara monte edilen bütün kameraların aldıkları görüntü tek bir merkezde toplanır, takip ve kontrol edilmektedir. CCtv güvenlik sistemi kullanımını tercih edilen İpsala içerisindeki mekanlarada, kamera sistemini takip eden özel görevlilerin bulunduğu monitör odaları bulunmaktadır. Kamera sayısının fazla olduğu mekanlarda sistemli yapısı ile pratiklik sağlar.

İpsala güvenlik kamerası modelleri ve İpsala ahd güvenlik kamerası

İpsala AHD Güvenlik Kamerası

İpsala ahd güvenlik kamerası, CCtv kamera sistemine benzer özellikler bulundursada, yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesi bu kameraların ben belirgin farkıdır. Son zamanlarada popülerleşmeye başlanan bu kameralar sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler alınabilmektedir. İpsala alanında AHD(Analog HD) kameralar sistemi diğer sistemler ile kıyaslandığında daha ekonomik olduğu gözlenmektedir.

İpsala güvenlik kamerası fiyatları

İpsala IP Güvenlik Kamerası

İpsala ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren firmamız Ip kameralar odaklandığı görüntüyü, internet bağlantısı üzerinden dijital sinyaller olarak alıcıya ulaştırırlar. Herhangi bir kayıt cihazı ya da kart kullanımı gerekmemektedir. Anlık ses ve görüntü takibi yapılabilen bu kameraların kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. İpsala bölgesi Montaj ve takip kolaylığı sayesinde her ortamda kolayca çalışır.

İpsala ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren Adetaş Yapı zengin ürün kapasitesi ile sizlere çeşitli güvenlik kamera sistemleri sunmaktadır. Bir çok şehirde hizmet veren Adetaş Yapı, hizmet sunamadığı İpsala gibi şehirlere de kargo gönderimi ile hizmet sağlamaktadır.

İpsala ahd güvenlik kamerası fiyatları