Gelendost ve çevresine hizmet veren firmamız günümüzde artan suç ve güvenlik ihlallerine karşın güvenlik sitemleri ihtiyaç haline gelmiştir. Özel konutlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları olmak üzere yaygın kullanım ağı bulunmaktadır. Gelendost güvenlik kamerası sistemleri bu bölgede can ve mal güvenliğini korumada büyük rol oynar. Gelendost güvenlik kamerası suç unsurunu ortadan kaldırmasa bile, olay ve zanlı tespiti için kullanılmaktadır.

Gelendost güvenlik kamerası

Gelendost Güvenlik Kamerası Kurulumu Sırasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Gelendost güvenlik kamerası sistemleri kurulumunda dikkat edilecek püf noktaları şu şekilde sıralandırılır.

1- Gelendost Güvenlik sistemleri kurulumu teknik ve teknolojik detaylı bilgi gerektirdiğinden konusunda profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

2- Kurulacak alana ve kullanım amacına uygun kamera seçimleri ile kör nokta sayısı minimum seviyeye indirilmelidir. Son zamanlarda Gelendost bölgesinde kör noktaları engellemek amacı için balıkgözü kamera ve panoramik lensler sıklıkla kullanılmaktadır

3- Gelendost güvenlik kamerası suçluların kolaylıkla imha edebileceği, alçak tavana monte edilmemelidir.

4- Görüntü alınacak mekanın ışıklandırma bakımından uygun olması gerekmektedir. Görüntü almak için Gelendost güvenlik kameralarının aydınlatmalara ve ya pencerelere doğrudan yönlendirilmemiş olması önemlidir.

Gelendost güvenlik kamerası sistemleri

Gelendost Box Güvenlik Kamerası

Box kameralar, ilk çıkan güvenlik sistemi türlerindendir. Standart görünümleri ile kolayca tanılan bu kameraların diğer Gelendost bölgesi kameralarından ayıran özelliği farklı lenslerin kullanılmasına izin vermesidir. Gelendost içerisinde kullanım amacınıza uygun olarak lens değişikliği yapabildiğiniz bu kameraları iç mekanda kullanımına uygundur. Gelendost bölgesinde yaygın olarak ofis ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Hareket algısı olan ve net görüş özelliği ile box kameralar banka, üniversite, market, avm merkezleri güvenliği için oldukça fazla tercih edilir. Gelendost Kamera sistemleri Net görüş ve zoom özelliği sayesinde net kasa görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tarama uygulamalarına elverişlidir.

Gelendost güvenlik kamerası modelleri

Gelendost CCtv Güvenlik Kamerası

Gelendost ve çevresine hizmet veren firmamız CCtv'nin Türkçe karşılığı “kapalı devre televizyon sistemi” olarak geçmektedir. Bu kamera sisteminde farklı noktalara monte edilen bütün kameraların aldıkları görüntü tek bir merkezde toplanır, takip ve kontrol edilmektedir. CCtv güvenlik sistemi kullanımını tercih edilen Gelendost içerisindeki mekanlarada, kamera sistemini takip eden özel görevlilerin bulunduğu monitör odaları bulunmaktadır. Kamera sayısının fazla olduğu mekanlarda sistemli yapısı ile pratiklik sağlar.

Gelendost güvenlik kamerası modelleri ve Gelendost ahd güvenlik kamerası

Gelendost AHD Güvenlik Kamerası

Gelendost ahd güvenlik kamerası, CCtv kamera sistemine benzer özellikler bulundursada, yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesi bu kameraların ben belirgin farkıdır. Son zamanlarada popülerleşmeye başlanan bu kameralar sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler alınabilmektedir. Gelendost alanında AHD(Analog HD) kameralar sistemi diğer sistemler ile kıyaslandığında daha ekonomik olduğu gözlenmektedir.

Gelendost güvenlik kamerası fiyatları

Gelendost IP Güvenlik Kamerası

Gelendost ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren firmamız Ip kameralar odaklandığı görüntüyü, internet bağlantısı üzerinden dijital sinyaller olarak alıcıya ulaştırırlar. Herhangi bir kayıt cihazı ya da kart kullanımı gerekmemektedir. Anlık ses ve görüntü takibi yapılabilen bu kameraların kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Gelendost bölgesi Montaj ve takip kolaylığı sayesinde her ortamda kolayca çalışır.

Gelendost ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren Adetaş Yapı zengin ürün kapasitesi ile sizlere çeşitli güvenlik kamera sistemleri sunmaktadır. Bir çok şehirde hizmet veren Adetaş Yapı, hizmet sunamadığı Gelendost gibi şehirlere de kargo gönderimi ile hizmet sağlamaktadır.

Gelendost ahd güvenlik kamerası fiyatları