Bozüyük ve çevresine hizmet veren firmamız günümüzde artan suç ve güvenlik ihlallerine karşın güvenlik sitemleri ihtiyaç haline gelmiştir. Özel konutlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları olmak üzere yaygın kullanım ağı bulunmaktadır. Bozüyük güvenlik kamerası sistemleri bu bölgede can ve mal güvenliğini korumada büyük rol oynar. Bozüyük güvenlik kamerası suç unsurunu ortadan kaldırmasa bile, olay ve zanlı tespiti için kullanılmaktadır.

Bozüyük güvenlik kamerası

Bozüyük Güvenlik Kamerası Kurulumu Sırasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Bozüyük güvenlik kamerası sistemleri kurulumunda dikkat edilecek püf noktaları şu şekilde sıralandırılır.

1- Bozüyük Güvenlik sistemleri kurulumu teknik ve teknolojik detaylı bilgi gerektirdiğinden konusunda profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

2- Kurulacak alana ve kullanım amacına uygun kamera seçimleri ile kör nokta sayısı minimum seviyeye indirilmelidir. Son zamanlarda Bozüyük bölgesinde kör noktaları engellemek amacı için balıkgözü kamera ve panoramik lensler sıklıkla kullanılmaktadır

3- Bozüyük güvenlik kamerası suçluların kolaylıkla imha edebileceği, alçak tavana monte edilmemelidir.

4- Görüntü alınacak mekanın ışıklandırma bakımından uygun olması gerekmektedir. Görüntü almak için Bozüyük güvenlik kameralarının aydınlatmalara ve ya pencerelere doğrudan yönlendirilmemiş olması önemlidir.

Bozüyük güvenlik kamerası sistemleri

Bozüyük Box Güvenlik Kamerası

Box kameralar, ilk çıkan güvenlik sistemi türlerindendir. Standart görünümleri ile kolayca tanılan bu kameraların diğer Bozüyük bölgesi kameralarından ayıran özelliği farklı lenslerin kullanılmasına izin vermesidir. Bozüyük içerisinde kullanım amacınıza uygun olarak lens değişikliği yapabildiğiniz bu kameraları iç mekanda kullanımına uygundur. Bozüyük bölgesinde yaygın olarak ofis ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Hareket algısı olan ve net görüş özelliği ile box kameralar banka, üniversite, market, avm merkezleri güvenliği için oldukça fazla tercih edilir. Bozüyük Kamera sistemleri Net görüş ve zoom özelliği sayesinde net kasa görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tarama uygulamalarına elverişlidir.

Bozüyük güvenlik kamerası modelleri

Bozüyük CCtv Güvenlik Kamerası

Bozüyük ve çevresine hizmet veren firmamız CCtv'nin Türkçe karşılığı “kapalı devre televizyon sistemi” olarak geçmektedir. Bu kamera sisteminde farklı noktalara monte edilen bütün kameraların aldıkları görüntü tek bir merkezde toplanır, takip ve kontrol edilmektedir. CCtv güvenlik sistemi kullanımını tercih edilen Bozüyük içerisindeki mekanlarada, kamera sistemini takip eden özel görevlilerin bulunduğu monitör odaları bulunmaktadır. Kamera sayısının fazla olduğu mekanlarda sistemli yapısı ile pratiklik sağlar.

Bozüyük güvenlik kamerası modelleri ve Bozüyük ahd güvenlik kamerası

Bozüyük AHD Güvenlik Kamerası

Bozüyük ahd güvenlik kamerası, CCtv kamera sistemine benzer özellikler bulundursada, yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesi bu kameraların ben belirgin farkıdır. Son zamanlarada popülerleşmeye başlanan bu kameralar sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler alınabilmektedir. Bozüyük alanında AHD(Analog HD) kameralar sistemi diğer sistemler ile kıyaslandığında daha ekonomik olduğu gözlenmektedir.

Bozüyük güvenlik kamerası fiyatları

Bozüyük IP Güvenlik Kamerası

Bozüyük ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren firmamız Ip kameralar odaklandığı görüntüyü, internet bağlantısı üzerinden dijital sinyaller olarak alıcıya ulaştırırlar. Herhangi bir kayıt cihazı ya da kart kullanımı gerekmemektedir. Anlık ses ve görüntü takibi yapılabilen bu kameraların kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Bozüyük bölgesi Montaj ve takip kolaylığı sayesinde her ortamda kolayca çalışır.

Bozüyük ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren Adetaş Yapı zengin ürün kapasitesi ile sizlere çeşitli güvenlik kamera sistemleri sunmaktadır. Bir çok şehirde hizmet veren Adetaş Yapı, hizmet sunamadığı Bozüyük gibi şehirlere de kargo gönderimi ile hizmet sağlamaktadır.

Bozüyük ahd güvenlik kamerası fiyatları