Aydıncık / Mersin ve çevresine hizmet veren firmamız günümüzde artan suç ve güvenlik ihlallerine karşın güvenlik sitemleri ihtiyaç haline gelmiştir. Özel konutlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları olmak üzere yaygın kullanım ağı bulunmaktadır. Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası sistemleri bu bölgede can ve mal güvenliğini korumada büyük rol oynar. Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası suç unsurunu ortadan kaldırmasa bile, olay ve zanlı tespiti için kullanılmaktadır.

Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası

Aydıncık / Mersin Güvenlik Kamerası Kurulumu Sırasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası sistemleri kurulumunda dikkat edilecek püf noktaları şu şekilde sıralandırılır.

1- Aydıncık / Mersin Güvenlik sistemleri kurulumu teknik ve teknolojik detaylı bilgi gerektirdiğinden konusunda profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

2- Kurulacak alana ve kullanım amacına uygun kamera seçimleri ile kör nokta sayısı minimum seviyeye indirilmelidir. Son zamanlarda Aydıncık / Mersin bölgesinde kör noktaları engellemek amacı için balıkgözü kamera ve panoramik lensler sıklıkla kullanılmaktadır

3- Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası suçluların kolaylıkla imha edebileceği, alçak tavana monte edilmemelidir.

4- Görüntü alınacak mekanın ışıklandırma bakımından uygun olması gerekmektedir. Görüntü almak için Aydıncık / Mersin güvenlik kameralarının aydınlatmalara ve ya pencerelere doğrudan yönlendirilmemiş olması önemlidir.

Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası sistemleri

Aydıncık / Mersin Box Güvenlik Kamerası

Box kameralar, ilk çıkan güvenlik sistemi türlerindendir. Standart görünümleri ile kolayca tanılan bu kameraların diğer Aydıncık / Mersin bölgesi kameralarından ayıran özelliği farklı lenslerin kullanılmasına izin vermesidir. Aydıncık / Mersin içerisinde kullanım amacınıza uygun olarak lens değişikliği yapabildiğiniz bu kameraları iç mekanda kullanımına uygundur. Aydıncık / Mersin bölgesinde yaygın olarak ofis ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Hareket algısı olan ve net görüş özelliği ile box kameralar banka, üniversite, market, avm merkezleri güvenliği için oldukça fazla tercih edilir. Aydıncık / Mersin Kamera sistemleri Net görüş ve zoom özelliği sayesinde net kasa görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tarama uygulamalarına elverişlidir.

Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası modelleri

Aydıncık / Mersin CCtv Güvenlik Kamerası

Aydıncık / Mersin ve çevresine hizmet veren firmamız CCtv'nin Türkçe karşılığı “kapalı devre televizyon sistemi” olarak geçmektedir. Bu kamera sisteminde farklı noktalara monte edilen bütün kameraların aldıkları görüntü tek bir merkezde toplanır, takip ve kontrol edilmektedir. CCtv güvenlik sistemi kullanımını tercih edilen Aydıncık / Mersin içerisindeki mekanlarada, kamera sistemini takip eden özel görevlilerin bulunduğu monitör odaları bulunmaktadır. Kamera sayısının fazla olduğu mekanlarda sistemli yapısı ile pratiklik sağlar.

Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası modelleri ve Aydıncık / Mersin ahd güvenlik kamerası

Aydıncık / Mersin AHD Güvenlik Kamerası

Aydıncık / Mersin ahd güvenlik kamerası, CCtv kamera sistemine benzer özellikler bulundursada, yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesi bu kameraların ben belirgin farkıdır. Son zamanlarada popülerleşmeye başlanan bu kameralar sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler alınabilmektedir. Aydıncık / Mersin alanında AHD(Analog HD) kameralar sistemi diğer sistemler ile kıyaslandığında daha ekonomik olduğu gözlenmektedir.

Aydıncık / Mersin güvenlik kamerası fiyatları

Aydıncık / Mersin IP Güvenlik Kamerası

Aydıncık / Mersin ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren firmamız Ip kameralar odaklandığı görüntüyü, internet bağlantısı üzerinden dijital sinyaller olarak alıcıya ulaştırırlar. Herhangi bir kayıt cihazı ya da kart kullanımı gerekmemektedir. Anlık ses ve görüntü takibi yapılabilen bu kameraların kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Aydıncık / Mersin bölgesi Montaj ve takip kolaylığı sayesinde her ortamda kolayca çalışır.

Aydıncık / Mersin ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren Adetaş Yapı zengin ürün kapasitesi ile sizlere çeşitli güvenlik kamera sistemleri sunmaktadır. Bir çok şehirde hizmet veren Adetaş Yapı, hizmet sunamadığı Aydıncık / Mersin gibi şehirlere de kargo gönderimi ile hizmet sağlamaktadır.

Aydıncık / Mersin ahd güvenlik kamerası fiyatları