Yeşilhisar ve çevresine hizmet veren firmamız günümüzde artan suç ve güvenlik ihlallerine karşın güvenlik sitemleri ihtiyaç haline gelmiştir. Özel konutlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları olmak üzere yaygın kullanım ağı bulunmaktadır. Yeşilhisar güvenlik kamerası sistemleri bu bölgede can ve mal güvenliğini korumada büyük rol oynar. Yeşilhisar güvenlik kamerası suç unsurunu ortadan kaldırmasa bile, olay ve zanlı tespiti için kullanılmaktadır.

Yeşilhisar güvenlik kamerası

Yeşilhisar Güvenlik Kamerası Kurulumu Sırasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Yeşilhisar güvenlik kamerası sistemleri kurulumunda dikkat edilecek püf noktaları şu şekilde sıralandırılır.

1- Yeşilhisar Güvenlik sistemleri kurulumu teknik ve teknolojik detaylı bilgi gerektirdiğinden konusunda profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

2- Kurulacak alana ve kullanım amacına uygun kamera seçimleri ile kör nokta sayısı minimum seviyeye indirilmelidir. Son zamanlarda Yeşilhisar bölgesinde kör noktaları engellemek amacı için balıkgözü kamera ve panoramik lensler sıklıkla kullanılmaktadır

3- Yeşilhisar güvenlik kamerası suçluların kolaylıkla imha edebileceği, alçak tavana monte edilmemelidir.

4- Görüntü alınacak mekanın ışıklandırma bakımından uygun olması gerekmektedir. Görüntü almak için Yeşilhisar güvenlik kameralarının aydınlatmalara ve ya pencerelere doğrudan yönlendirilmemiş olması önemlidir.

Yeşilhisar güvenlik kamerası sistemleri

Yeşilhisar Box Güvenlik Kamerası

Box kameralar, ilk çıkan güvenlik sistemi türlerindendir. Standart görünümleri ile kolayca tanılan bu kameraların diğer Yeşilhisar bölgesi kameralarından ayıran özelliği farklı lenslerin kullanılmasına izin vermesidir. Yeşilhisar içerisinde kullanım amacınıza uygun olarak lens değişikliği yapabildiğiniz bu kameraları iç mekanda kullanımına uygundur. Yeşilhisar bölgesinde yaygın olarak ofis ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Hareket algısı olan ve net görüş özelliği ile box kameralar banka, üniversite, market, avm merkezleri güvenliği için oldukça fazla tercih edilir. Yeşilhisar Kamera sistemleri Net görüş ve zoom özelliği sayesinde net kasa görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tarama uygulamalarına elverişlidir.

Yeşilhisar güvenlik kamerası modelleri

Yeşilhisar CCtv Güvenlik Kamerası

Yeşilhisar ve çevresine hizmet veren firmamız CCtv'nin Türkçe karşılığı “kapalı devre televizyon sistemi” olarak geçmektedir. Bu kamera sisteminde farklı noktalara monte edilen bütün kameraların aldıkları görüntü tek bir merkezde toplanır, takip ve kontrol edilmektedir. CCtv güvenlik sistemi kullanımını tercih edilen Yeşilhisar içerisindeki mekanlarada, kamera sistemini takip eden özel görevlilerin bulunduğu monitör odaları bulunmaktadır. Kamera sayısının fazla olduğu mekanlarda sistemli yapısı ile pratiklik sağlar.

Yeşilhisar güvenlik kamerası modelleri ve Yeşilhisar ahd güvenlik kamerası

Yeşilhisar AHD Güvenlik Kamerası

Yeşilhisar ahd güvenlik kamerası, CCtv kamera sistemine benzer özellikler bulundursada, yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesi bu kameraların ben belirgin farkıdır. Son zamanlarada popülerleşmeye başlanan bu kameralar sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler alınabilmektedir. Yeşilhisar alanında AHD(Analog HD) kameralar sistemi diğer sistemler ile kıyaslandığında daha ekonomik olduğu gözlenmektedir.

Yeşilhisar güvenlik kamerası fiyatları

Yeşilhisar IP Güvenlik Kamerası

Yeşilhisar ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren firmamız Ip kameralar odaklandığı görüntüyü, internet bağlantısı üzerinden dijital sinyaller olarak alıcıya ulaştırırlar. Herhangi bir kayıt cihazı ya da kart kullanımı gerekmemektedir. Anlık ses ve görüntü takibi yapılabilen bu kameraların kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Yeşilhisar bölgesi Montaj ve takip kolaylığı sayesinde her ortamda kolayca çalışır.

Yeşilhisar ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren Adetaş Yapı zengin ürün kapasitesi ile sizlere çeşitli güvenlik kamera sistemleri sunmaktadır. Bir çok şehirde hizmet veren Adetaş Yapı, hizmet sunamadığı Yeşilhisar gibi şehirlere de kargo gönderimi ile hizmet sağlamaktadır.

Yeşilhisar ahd güvenlik kamerası fiyatları