Pınarbaşı / Kastamonu ve çevresine hizmet veren firmamız günümüzde artan suç ve güvenlik ihlallerine karşın güvenlik sitemleri ihtiyaç haline gelmiştir. Özel konutlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları olmak üzere yaygın kullanım ağı bulunmaktadır. Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası sistemleri bu bölgede can ve mal güvenliğini korumada büyük rol oynar. Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası suç unsurunu ortadan kaldırmasa bile, olay ve zanlı tespiti için kullanılmaktadır.

Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası

Pınarbaşı / Kastamonu Güvenlik Kamerası Kurulumu Sırasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası sistemleri kurulumunda dikkat edilecek püf noktaları şu şekilde sıralandırılır.

1- Pınarbaşı / Kastamonu Güvenlik sistemleri kurulumu teknik ve teknolojik detaylı bilgi gerektirdiğinden konusunda profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

2- Kurulacak alana ve kullanım amacına uygun kamera seçimleri ile kör nokta sayısı minimum seviyeye indirilmelidir. Son zamanlarda Pınarbaşı / Kastamonu bölgesinde kör noktaları engellemek amacı için balıkgözü kamera ve panoramik lensler sıklıkla kullanılmaktadır

3- Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası suçluların kolaylıkla imha edebileceği, alçak tavana monte edilmemelidir.

4- Görüntü alınacak mekanın ışıklandırma bakımından uygun olması gerekmektedir. Görüntü almak için Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kameralarının aydınlatmalara ve ya pencerelere doğrudan yönlendirilmemiş olması önemlidir.

Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası sistemleri

Pınarbaşı / Kastamonu Box Güvenlik Kamerası

Box kameralar, ilk çıkan güvenlik sistemi türlerindendir. Standart görünümleri ile kolayca tanılan bu kameraların diğer Pınarbaşı / Kastamonu bölgesi kameralarından ayıran özelliği farklı lenslerin kullanılmasına izin vermesidir. Pınarbaşı / Kastamonu içerisinde kullanım amacınıza uygun olarak lens değişikliği yapabildiğiniz bu kameraları iç mekanda kullanımına uygundur. Pınarbaşı / Kastamonu bölgesinde yaygın olarak ofis ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Hareket algısı olan ve net görüş özelliği ile box kameralar banka, üniversite, market, avm merkezleri güvenliği için oldukça fazla tercih edilir. Pınarbaşı / Kastamonu Kamera sistemleri Net görüş ve zoom özelliği sayesinde net kasa görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tarama uygulamalarına elverişlidir.

Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası modelleri

Pınarbaşı / Kastamonu CCtv Güvenlik Kamerası

Pınarbaşı / Kastamonu ve çevresine hizmet veren firmamız CCtv'nin Türkçe karşılığı “kapalı devre televizyon sistemi” olarak geçmektedir. Bu kamera sisteminde farklı noktalara monte edilen bütün kameraların aldıkları görüntü tek bir merkezde toplanır, takip ve kontrol edilmektedir. CCtv güvenlik sistemi kullanımını tercih edilen Pınarbaşı / Kastamonu içerisindeki mekanlarada, kamera sistemini takip eden özel görevlilerin bulunduğu monitör odaları bulunmaktadır. Kamera sayısının fazla olduğu mekanlarda sistemli yapısı ile pratiklik sağlar.

Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası modelleri ve Pınarbaşı / Kastamonu ahd güvenlik kamerası

Pınarbaşı / Kastamonu AHD Güvenlik Kamerası

Pınarbaşı / Kastamonu ahd güvenlik kamerası, CCtv kamera sistemine benzer özellikler bulundursada, yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesi bu kameraların ben belirgin farkıdır. Son zamanlarada popülerleşmeye başlanan bu kameralar sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler alınabilmektedir. Pınarbaşı / Kastamonu alanında AHD(Analog HD) kameralar sistemi diğer sistemler ile kıyaslandığında daha ekonomik olduğu gözlenmektedir.

Pınarbaşı / Kastamonu güvenlik kamerası fiyatları

Pınarbaşı / Kastamonu IP Güvenlik Kamerası

Pınarbaşı / Kastamonu ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren firmamız Ip kameralar odaklandığı görüntüyü, internet bağlantısı üzerinden dijital sinyaller olarak alıcıya ulaştırırlar. Herhangi bir kayıt cihazı ya da kart kullanımı gerekmemektedir. Anlık ses ve görüntü takibi yapılabilen bu kameraların kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Pınarbaşı / Kastamonu bölgesi Montaj ve takip kolaylığı sayesinde her ortamda kolayca çalışır.

Pınarbaşı / Kastamonu ve çevre bölgeleriene kargo ile hizmet veren Adetaş Yapı zengin ürün kapasitesi ile sizlere çeşitli güvenlik kamera sistemleri sunmaktadır. Bir çok şehirde hizmet veren Adetaş Yapı, hizmet sunamadığı Pınarbaşı / Kastamonu gibi şehirlere de kargo gönderimi ile hizmet sağlamaktadır.

Pınarbaşı / Kastamonu ahd güvenlik kamerası fiyatları